MISIJŲ Y-MĖNUO
Spalis 2019
RENGINIAI katalikai.lt october2019.va
RENGINIAI october2019.va katalikai.lt
Naujienos

Popiežiaus Pranciškaus tviterio žinutės apie MISIJĄ, maldą ir Švč. Mergelę Mariją lietuviškai

magnificat_pp-tviterio-zinutes.jpg (132 KB)Ypatingąjį misijų mėnesį Bažnyčia mus ragina iš visos širdies skelbti Evangeliją. Trokšdamas užmegzti pokalbį su kiekvienu žmogumi, kad ir kur jis būtų, popiežius Pranciškus nuo 2013 m. kasdien rašo tviterio žinutes apie tai, kas svarbiausia. Šioje knygelėje rasite popiežiaus Pranciškaus mintis apie misiją.

Evangelija yra Geroji Naujiena, kupina užkrečiamo džiaugsmo…

Tai „Magnificat leidinių“ dovana ištikimiesiems prenumeratoriams „Magnificat“ maldyno 10-mečio proga!

Parengė br. François Bourgois
Iš italų k. vertė Jurga Gaižauskaitė
„Magnificat leidiniai“, 2019
Formatas: 10 x 15 cm, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 16

Kitas popiežiaus Pranciškaus tviterio žinučių knygeles apie maldą ir Švč. Mergelę Mariją galite įsigyti čia: https://www.magnificat.lt/preke/popieziaus-pranciskaus-zinutes/

 

Popiežius Pranciškus kviečia patirti liudijimo džiaugsmą

tiberiados-broliai_Normantes-Ribokaites-foto_1200.jpg (719 KB)

Pirmąkart lietuviškai pasirodė popiežiaus Pranciškaus tviterio žinučių rinkiniai  apie maldą, misiją ir Švč. Mergelę Mariją. Apie tai, kaip kilo mintis išleisti šias knygeles ir kaip jos gali padėti išgyventi Ypatingąjį misijų mėnesį, kalbamės su „Magnificat leidinių“ leidybos vadovu br. François Bourgois iš Tiberiados bendruomenės. 

Kaip kilo idėja leisti popiežiaus Pranciškaus tviterio žinutes?

Pernai praleidau šabo metus Italijoje, kurioje susitikau su įvairių krikščioniškų leidyklų atstovais. Daugelis jų yra išleidę popiežiaus Pranciškaus tviterio žinutes. Mane sužavėjo Milane įsikūrusių seserų pauliečių darbas atrenkant šias žinutes pagal atskiras temas. Ieškodami „Magnificat“ 10-mečio Lietuvoje dovanos mūsų ištikimiesiems skaitytojams, pagalvojome, kad knygelės su Šventojo Tėvo mintimis labai tiks.

Kuo šios knygelės ypatingos?

Jose rasite popiežiaus Pranciškaus mintis, kurias jis kasdien nuo 2013 m. rašo socialiniame tinkle. Dažniausiai jos susijusios su tos dienos Evangelija ar liturginiu laiku. Atrinkome svarbiausias Šventojo Tėvo mintis apie maldą, misiją ir Švč. Mergelę Mariją. 

Kaip šios knygelės padės prasmingai išgyventi Ypatingąjį misijų mėnesį?

Tai, be abejo, tik mažas indėlis, bet šios 26 žinutės – tarsi skirtingos žadintuvo melodijos. Jos provokuoja, drąsina ir skatina „išeiti“ iš savęs, kad susitiktume su kitais ir dalytumės savo tikėjimu. 

Kokią popiežiaus žinią perteikia tviterio žinutės?

Tai gyvybę teikiantys žodžiai! Popiežius Pranciškus prašo iš mūsų tikėjimo džiaugsmo ir entuziazmo, kuris mus skatina susitikti su kitais. Šventasis Tėvas kviečia mus patirti džiaugsmą liudijant ten, kur gyvename. Dievas kiekvienam iš mūsų skiria misiją. 

Įsimintiniausia popiežiaus Pranciškaus mintis yra… 

…Bažnyčiai reikia žmonių, kurie skelbtų Evangeliją su entuziazmu ir išmintimi, įžiebtų viltį ir žadintų tikėjimą.

Interviu autorė – Karolina Bagdonė, www.magnificat.lt